18 Eylül 2020

2020-2021 yılı güz yarıyılında pandemi nedeniyle dersler uzaktan eğitim yoluyla gerçekleştirilecektir. Bu süreçte her türlü duyuru Dekanlık tarafından Fakülte web sayfasından yapılacaktır. Ayrıca ayrıntılı bilgilendirmeler öğrencilerin Öğrenci Bilgi Sisteminde kayıtlı mail adreslerine gönderilecektir.  Bu nedenle Fakültemizin Web Sayfasını ve mail adreslerinizi düzenli olarak takip etmeniz büyük önem taşımaktadır. Eğer Öğrenci Bilgi Sisteminde kayıtlı mail adresinizi kullanmıyorsanız Fakülte öğrenci işlerini arayarak mail adresinizi güncellemeyi ihmal etmeyiniz.

Acil durumlarda size telefonla ulaşmak durumunda da kalabiliriz. Eğer Öğrenci Bilgi Sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasını kullanmıyorsanız yine Fakülte öğrenci işlerini arayarak numaranızı güncelleyiniz.

Güz yarıyılında uzaktan eğitim sistemine erişim ve dersleri izleme olanağınız yoksa bu durumunuzu mutlaka Dekanlığımıza bildiriniz.

Eğer durumunuz uygunsa Fakülteye gelerek bilgisayar laboratuvarını ve yerleşke içindeki internet olanaklarını kullanarak dersleri izleyebilirsiniz. Ayrıca yine isteyen öğrenciler atölyelerde faaliyetlere katılabilirler.

Bu süreçte hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığı için sürekli maske takmaya, sosyal mesafeye özen göstermeye, kişisel temizlik ve hijyen kurallarına uymaya lütfen dikkat ediniz.

Bahar yarıyılında yeniden yüz yüze eğitime geçebilmek umuduyla sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

 

Prof. Dr. Abdulrezak ALTUN

Dekan V.

Etiketler:

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi