07 Ağustos 2019

Öncelikle, Türkiye’de alanında 4 yıllık eğitim veren ilk yükseköğretim kurumu olan Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini tercih ettiğiniz için kutlarım. İLEF’li olmanın keyifli ve ayrıcalıklı bir durum olduğunu yaşayarak öğreneceğiniz başarılı bir öğrencilik yaşamı dilerim. Fakültemize geldiğinizde, daha uzun sohbet etme şansı bulacağız. Bu duyuru ile sizlere Uyum Haftası içinde gerçekleştirilecek bazı önemli etkinlikleri hatırlatmak istiyorum. Lütfen tarihlere gerekli özeni gösteriniz.

  • Kayıt işlemleriniz, YÖK, ÖSYM ve Ankara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklanan takvim ve uygulamalar çerçevesinde AÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecektir.
  • İLEF’te bu yıl uygulamaya konulan program çerçevesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılından itibaren yoğun İngilizce eğitimi verileceğinden, yeni kayıt yaptıran bütün öğrencilerin 6 Eylül 2019 Cuma günü saat 11.00 de Fakültemizde yapılacak olan seviye belirleme  katılmaları gerekmektedir.
  • Yapılacak sınav sonrası, İngilizce dersine hangi sınıf ve şubede devam edeceği 9 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 9.00’a kadar Fakültemizdeki ilan panolarında duyurulacaktır. Yeni kayıt yaptıran öğrenciler için yoğun İngilizce programı aynı gün başlayacaktır.
  • Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz için,Yoğun İngilizce Eğitim Programı ile birlikte Üniversite Yaşamına Uyum ve Yaşam Boyu Eğitim Programı 9 Eylül Pazartesi günü saat 9.00 da başlayacaktır. Bütün yeni kayıtlı öğrencilerimizin bu programlara katılımı zorunludur. Lütfen, söz konusu tarih ve saatte İLEF Mahmut Tali Öngören Sinema Salonunda hazır bulununuz.
  • 9-14 Eylül 2019 tarihleri arasında uygulanacak Üniversite Yaşamına Uyum ve Yaşam Boyu Eğitim Programı aşağıda ilan edilmiştir. Söz konusu tarihler arasında, İngilizce dersleri ile birlikte yeni öğrenciler için Ankara Üniversitesi’ndeki öğrencilik uygulamalarını tanıtım da dahil olmak üzere bir sosyal program hazırlanmıştır. Yararlı olması dileğiyle hepinize bir kez daha hoş geldiniz der, sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

 

Prof. Dr. Abdülrezak Altun

Dekan

İlk kayıt => İlk Kayıtlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

 

 

 

 

Etiketler:

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi